Köpeğiniz İçin Tatlı Bir Uyku

Kullanılmayan eşyalarınızı köpeğiniz için hem ilginç hem de sımsıcak bir yatağa dönüştürebilirsiniz. Boya, fırça, kumaş parçaları, sünger, kurdele, makas, vb. Gerisi halal gücünüze kalmış. İşte size ilham kaynağı olacak birkaç ileri dönüşüm ürünü köpek yatağı:

1- Kullanılmış lastiklerden köpeğinizin en sevdiği renkte boyayabilirsiniz.

İlgili resim

boredpanda.com

2- Eski bir kot pantolonu sünger ile doldurup, ona bağdaş kurdurmaya ne dersiniz? Kemeri de unutmayın 🙂

dog bed from jeans ile ilgili görsel sonucu

themarysue.com

3- Kocaman boş bir fıçınız var ise köpeğiniz çok şanslı.

Vous avez des barriques ? Vous avez un chien ? Et bien vous avez de quoi à recycler !!!!! #barrique #chien #niche #vin

http://thegildedhorn.blogspot.com.tr/search?q=barrel

4- Fıçı yoksa tahta bir kasa da olur.

e6391d6ba75440698b90758c4d04afa5.jpg 600×450 pixels

Pinterest

5- Eski masanızı ters çevirmeye ne dersiniz? İçine bir minder atıp, üst kısmını da püsküllerle süsleyip en basit yoldan  son derece kokoş bir köpek yatağı yapabilirsiniz.

Cauchtisch turn around four-poster bed for dogs

www.freshdesignpedia.com/

6- Ufak tefek bir köpeğiniz var ise masa yerine sehpa da olur.

End table flipped upside down and painted with a cushion becomes a dog bed! Perfect idea?

www.hative.com

7- Kullanılmış tahta paletler birçok alanda ileri dönüşüm eşyası olarak değer kazanabiliyor. Bunlardan biri de rahat mı rahat bir köpek yatağı, üstelik küçük dostunuzun eşyalarını koyabilmeniz için çekmeceleri bile var.

Pallets make it easy.

Pinterest

8- Bu eski valizleri seyahatlerde taşıması epey dert. Oysa ki dostunuz için çok havalı bir yatak olabilir. Üstelik bu ileri dönüşüm için pek fazla malzemeye de ihtiyaç duymayacaksınız, uygun boyda bir minderi valizin içine koydunuz mu tamamdır, hazır!

What a cute idea! Take an old suitcase (scrounge out fantastic vintage leather ones art flea markets/garage sales and EBay) and turn it into a pet bed!! Depending on size, cover a regular bed-pillow, or find a dog pillow that will fit. If none of those work, make a simple pillow to fit, stuff with filler from craft store.

9- Tüplü televizyonların geri dönüşümde pek de para ettiğini söyleyemeyiz. Ancak köpeğiniz için paha biçilmez bir yuva olacağı kesin.

Upcycle an old TV in a dog bed for your pampered pooch!

http://www.goodshomedesign.com/how-to-turn-an-old-tv-into-a-dog-bed/

10- Eski şifoniyerinizin çekmecesi kırıldı diye üzülmeyin. Çekmeceleri çıkarıp içine bir minder koyduğunuzda köpeğiniz için baş ucunuzda huzurla uyuyacağı bir köşesi olacak. Minik perdeler takarak süsleyebilirsiniz.

dog bed nightstand - Steele needs this!   Taking care of your pet goes beyond giving them food and clean water; you can also do a pawsome bed upgrade! For more ideas go to http://glamshelf.com

Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir