Sevgililer Günü için İyi Kalpli Bir Atölye Çalışması

Upcycle Turkey ve Beyaz Balık Oyun Odaları Ekibi bir araya geldik ve 12 Şubat günü Arçelik Çayırova Kampüsü’nde çok güzel ve iyi kalpli bir atölye çalışması gerçekleştirdik.

Sevgililer Günü konseptli bu kavanoz boyama atölyesinden elde edilen gelir, Beyaz Balık Oyun Odaları Ekibi’nin bir sonraki odası için katkı olacak. Tüm katılımcılara hem atölye çalışması sırasındaki güzel enerjileri hem de Beyaz Balık’a katkıları için bir kez daha içtenlikle teşekkür ederiz.

Yaklaşan Sevgililer Günü’nü, “Sevgi Günü” olarak kutladık ve sevdiklerimize kendi ürettiğimiz sevgi dolu kavanozları hediye ettik 🙂 Bu günü bir tüketim alışkanlığı olarak değil, ürettiğimiz ve paylaştığımız sevgi dolu bir gün olarak kutlamış olduk.

Katılımcılar evlerinden getirdikleri atık kavanozlarını diledikleri gibi süsleyerek sevgi kavanozu, çikolata kavanozu, dekoratif mumluk, doğal lavantalı oda kokusu, oyuncak kutusu gibi farklı amaçlarla kullanılmak üzere yeniden hayat verdiler. Sadece sevgililerine, eşlerine değil, çocuklarına veya kendilerine birer hediye elde etmiş oldular 🙂

En güzeli de, hep birlikte üretmek, keyifli vakit geçirmek ve atıkların ileri dönüşümüne katkıda bulunmaktı tabii 😉

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir